O nás

Hľadáte rýchle, efektívne a komplexné služby v oblasti starostlivosti o Vašu krásu? Sme tu pre Vás. Ponúkame špičkové služby za dostupné ceny. Naše štúdio Vás zavedie do sveta dokonalej krásy,  relaxu a profesionálnej starostlivosti. Štúdio Charakter je výnimočné miesto, kde si každý zákazník nájde presne to, čo hľadá. Neváhajte a príďte sa o tom presvedčiť. V našom štúdiu ponúkame služby v oblasti kaderníctva, manikúry, pedikúry, nechtového dizajnu, solária  a vizáže na bežný aj sviatočný deň. U nás výraz „skrášľovať sa“ v prvom rade znamená: regeneráciu tela i duše  a oddych od každodenných starostí.  Našou snahou je vyzdvihnúť Vašu prirodzenú krásu so zachovaním Vášho výnimočného CHARAKTERU. Vizitkou nášho štúdia je spokojnosť stále sa vracajúcej klientely, ktorá nás a našu prácu už veľmi dobre pozná. Podľahnite čaru rodinnej atmosféry  a skrášľovaniu, ktoré Vás nabudí pozitívnou energiou. Našim zákazníkom chceme v oblasti starostlivosti o krásu poskytovať len najlepšie služby, ktoré by sme na druhej strane aj my sami očakávali. Práve táto myšlienka spolu s rôznorodosťou našich služieb a širokým sortimentom produktov, ktoré používame je to, čo nás pre našich zákazníkov robí naozaj výnimočným. Prečo by ste strácali svoj drahocenný čas, keď  u nás môžete využiť viacero procedúr naraz. Pre nás nič  nie je nemožné. Základom  je dlhoročná prax a udržiavane dobrých vzťahov so zákazníkmi.

Krása kvitne v každom veku, postaráme sa o klientov všetkých vekových kategórií. Naše služby môžu využiť nielen ženy, ale aj muži. Poznávacím znakom mladého, úspešného a ambiciózneho muža je v súčasnosti aj jeho vzhľad. Štúdio krásy už nie je naďalej  tabu pre mužov, ktorí si uvedomili, že výzor ich robí úspešnejšími.  Ponúkame osobný prístup k zákazníkom s dôrazom na originalitu podporenú špičkovými značkami: MATRIX, BIOLAGE, CRYSTAL NAILS, GEHWOL.

Náš tím

Štúdio Charakter sa vyznačuje priateľskou uvoľnenou atmosférou, profesionálnym a zároveň milým personálom. Sme neustále vzdelávajúci sa  tím,  lebo našou snahou je byť pre Vás stále lepšími a kvalitnejšími. Ustavične pátrame po nových trendoch, sledujeme inovácie v oblasti módy a inšpirujeme sa novinkami zo sveta. Naša práca reflektuje našu vzdelanostnú úroveň, ktorú získavame pravidelnými školeniami, tréningami. Poskytujeme komplexné služby vrátane odborného poradenstva. Našim cieľom je vynaložiť všetku energiu na to, aby ste sa vo svojej koži cítili naozaj výnimočne a spokojne.

Zastavte sa u nás, objednajte sa pohodlne teraz!

Rezervácia termínu

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com