Líčenie a vizáž

Make up je v dnešnej dobe bežnou každodennou záležitosťou, nie každá z nás sa však dokáže správne nalíčiť. Svadba patrí k najdôležitejším chvíľam nášho života a každá nevesta chce byť čo najkrajšia. Správne líčenie má pozdvihnúť Vašu prirodzenú krásu, aby ste sa cítila dobre a sebavedome. Nejde o to, urobiť z vás iného človeka, ale urobiť z vás krajšiu ženu, vyzdvihnúť Vašu krásu! Ak potrebujete byť pekne nalíčená v bežný DEŇ, alebo sa chystáte na olsavu, svadbu alebo stužkovú, ste na správnom mieste! Naše zákazníčky, ktoré to už skúsili a využívajú tie to naše služby pri rôznych príležitostiach, boli veľmi spokojné a upútali aj pozornosť svojich blízkych a okolia.

"O krok bližšie k dokonalosti"

Tím skúsených vizážistiek

Na základe dlhoročných skúseností, estetického cítenia a znalectva koloristiky a typológie vieme nalíčiť tak, že budete sama prekvapená aká môžte byť iná, krásna a zaujímavá… Naše zákazníčky, ktoré to už skúsili a využívajú tie to naše služby pri rôznych príležitostiach, boli veľmi spokojné a upútali aj pozornosť svojich blízkych a okolia.

Podľa toho, na akú príležitosť sa chystáte, tak vám zvolíme to najvhodnejšie líčenie.

Nezabudnite! Základným prvkom na vašej tvári, ktorý by mal byť vždy upravený a môže zmeniť celý Váš výzor je tiež OBOČIE.

Pre nás nič  nie je nemožné. Základom  je dlhoročná prax a udržiavane dobrých vzťahov so zákazníkmi.

Čo robíme?

Každodenné líčenie, vhodné na formálne i neformálne stretnutia v meste počas dňa.

Výraznejšie, umelecké líčenie na svadby, oslavy, stužkové, spoločenské príležitosti.

Rezervujte si svoj termín teraz, rýchlo a jednoducho!

Rezervácia termínu

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com