Manikúra a nechtový dizajn, pedikúra

Dokonale upravené nechty a ruky sú vizitkou každého z nás. Prezrádzajú o človeku naozaj veľa.  Pretože podanie rúk je dôležité pri každodennom styku, mali by sme dbať aj o ich úpravu. Práve z tohto dôvodu v ponukenášho štúdia nesmie chýbať ani profesionálna starostlivosť o nechty a pokožku rúk. Doprajeme Vám to prostredníctvom luxusnej značky: Crystalnails. Gélové nechty predstavujú moderný spôsob, ako upraviť Vaše ruky do okúzľujúcej podoby.  Našim hlavným cieľom je, aby Vaše ruky zdobili krásne a upravené nechty.

  • Profesionálna úroveň
  • Orientácia v najnovších trendoch
  • Všetky vekové kategórie
  • Upravené nechty sú výsosťou žien i mužov
  • Prvotriedna kozmetika Crystalnails

"O krok bližšie k dokonalosti"

Pedikúra

Zdravie a pôvab Vašich nôh začína predovšetkým pri chodidlách. Pedikúra je dokonalá starostlivosť a regenerácia chodidiel, ktorú  ocenia nielen nohy, ale aj Vaša pozitívna nálada a ľahký krok. Na úpravu a starostlivosť o Vaše nohy by ste rozhodne nemali zabúdať. Pedikúra má blahodárne účinky taktiež pre krvný obeh, zdravie aj pre Vašu dušu.

V Štúdiu Charakter vykonávame mokrú pedikúru, ktorá zahŕňa kúpeľ nôh, strihanie a pilovanie nechtov, ošetrenie zarastených nechtov a odstránenie zrohovatenej kože pomocou osvedčených prípravkov GEHWOL. Efektívne výsledky zabezpečuje použitie aktívnej nalepovacej špony PODOFIX, ktorá sa na rozdiel od iných špon prispôsobuje nechtu a v priebehu niekoľkých sekúnd sa môže aplikovať. Až potom sa pomocou zabudovaného šponovacieho drôtiku aktivuje ťah. Týmto sa garantuje vynikajúca forma špony, bezpečné uchytenie na nechte a maximálny výsledok.

Pre nás nič  nie je nemožné. Základom  je dlhoročná prax a udržiavane dobrých vzťahov so zákazníkmi.

Čo robíme?

Dokonale upravené nechty a ruky sú vizitkou každého z nás. Prezrádzajú o človeku naozaj veľa.

Gélové nechty predstavujú moderný spôsob, ako upraviť Vaše ruky do okúzľujúcej podoby.

Našim hlavným cieľom je, aby Vaše ruky zdobili krásne a upravené nechty.

V prípade, že máte pekný tvar nechtov, alebo radšej nosíte prirodzené, jednoduché motívy, poskytujeme spevnenie prirodzených nechtov!

edikúra má blahodárne účinky taktiež pre krvný obeh, zdravie aj pre Vašu dušu.

Rezervujte si svoj termín teraz, rýchlo a jednoducho!

Rezervácia termínu

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com