Kadernícke služby

Nie nadarmo sa hovorí , že vlasy sú korunou ženskej krásy. Držte sa aj Vy tohto kréda a garantujeme Vám, že budete neodolateľné. Dokonalá krása znamená pre každú osobu niečo iné, je potrebné, aby sa prispôsobila k Vašej osobnosti a zároveň k Vášmu individuálnemu štýlu. Naše kaderníčky sú schopné profesionálne obslúžiť a uspokojiť potreby a nároky všetkých klientov – od malých detí, cez dospievajúcu mládež, dospelých v produktívnom veku, ale aj seniorov. Poradíme Vám pri výbere Vášho nového strihu, účesu alebo novej farby vlasov. Ponúkame nadštandardnú starostlivosť o Vaše vlasy s použitím vysoko kvalitnej vlasovej kozmetiky značky MATRIX , ktorá spája kadernícku vášeň a kvalitné prípravky založené na najnovších technológiách a jednoduchom použití. Je to značka, ktorá je zasvätená kaderníkom a ich úspechu. Kompletný rad profesionálnych výrobkov a služieb určených pre každý typ vlasov. Celosvetová sieť Matrix, Biolage, dodáva kaderníkom sebadôveru, optimizmus a energiu. Svet, kde nič nie je nemožné. Predstavte si vysoko kvalitné cenovo dostupné prípravky.

  • Profesionálna úroveň
  • Orientácia v najnovších trendoch
  • Všetky vekové kategórie
  • Ovládame trendy nielen v dámskych, ale i pánskych účesoch
  • Prvotriedna vlasová kozmetika MATRIX a BIOLAGE

"O krok bližšie k dokonalosti"

Tím skúsených hairstylistov

Štúdio Charakter sa vyznačuje priateľskou uvoľnenou atmosférou, profesionálnym a zároveň milým personálom. Sme neustále vzdelávajúci sa  tím,  lebo našou snahou je byť pre Vás stále lepšími a kvalitnejšími. Ustavične pátrame po nových trendoch, sledujeme inovácie v oblasti módy a inšpirujeme sa novinkami zo sveta. Naša práca reflektuje našu vzdelanostnú úroveň, ktorú získavame pravidelnými školeniami, tréningami.

Poskytujeme komplexné služby vrátane odborného poradenstva. Našim cieľom je vynaložiť všetku energiu na to, aby ste sa vo svojej koži cítili naozaj výnimočne a spokojne.

Pre nás nič  nie je nemožné. Základom  je dlhoročná prax a udržiavane dobrých vzťahov so zákazníkmi.

Čo robíme?

Rutinné strihanie, skracovanie vlasov, ošetrenie končekov, módne trendy, s tým všetkým Vás srdečne čakáme u nás v štúdiu Charakter!

Vaše vlasy doposiaľ nezažili starostlivosť, ktorá na nich čaká u nás v štúdiu, aj farbenie vlasov môže byť šetrné k Vašej korune krásy!

Pomocou luxusnej vlasovej kozmetiky MATRIX a skúsenému tímu štúdia Charakter Vám poskytneme všetko to, čo Vašim vlasom istotne chýba!

Účes na svadbu, ples, či stužkovú je pre nás prijatou výzvou

Rezervujte si svoj termín teraz, rýchlo a jednoducho!

Rezervácia termínu

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com